DreamsMetin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplicatie Gm

Go down

Aplicatie Gm Empty Aplicatie Gm

Post  Senzor Mon May 24, 2010 3:40 am

Nume carcater : Africanu
Tinut: Regatul Rosu
Nume de cont:dermadeus
Cati players ai adus :in jur de 7-8 i-am convins sa intre , in rest am mai facut reclame pe forumuri.
Varsta: 16
Adresa de messenger: adriandnll
Experienta:aproape 1 an si 6 luni => pe oficiale in jur de 11 luni iar pe privat cam 6 luni
Experienta Gm :3 luni (nu intregi)
Imi place sa dau o mana de ajutor celor care nu se descurca. Nu sunt eu chiar priceput in buguri dar pot ajuta un pic la rezolvarea lor in sau inbunatatirea serverului. Comenzi de gm mai stiu cateva , a trecut ceva timp de cand leam aplicat dar nu cred ca doar comenzile si experienta in Gm sunt importate , dar conteaza caracterul acelei persoane,nu sa se gandeasca numai la functia sa, intai jucatori apoi el.
Cam atat am sa va zic Very Happy ... astept un raspuns chiar daca este bun sau rau.


Last edited by Senzor on Mon May 24, 2010 1:08 pm; edited 4 times in total

Senzor

Posts : 2
Join date : 2010-05-24

Back to top Go down

Aplicatie Gm Empty ...

Post  lool Mon May 24, 2010 3:44 am

ba cat puteti sa mintiti ..

lool
Guest


Back to top Go down

Aplicatie Gm Empty Re: Aplicatie Gm

Post  Senzor Mon May 24, 2010 4:45 am

ia asculta aici , nu stiu cati ani ai si nu vreau sa aflu dar aici am facut un topic de aplicatie la gm si nu imi convine ca vi tu si il murdaresti cu aberatiile tale cum ca eu spun minciuni. Ai de unde sa sti ce stiu eu sau cat am jucat metin? Daca 2 sau 3 pusti de 12 ani baga aplicati de genu "am 6 ani exp in gm si 10 ani in metin" sau alte prosti doar sa impresioneze sa fie ei alesi nu inseamna ca toti is asa ,da ? daca vrei sa vorbim pe tema asta baga id meu . Deci sa nu te mai vad pe aici postand aiurea sa iti faci tu posturi si sa te dai rotund cate sti tu.

Senzor

Posts : 2
Join date : 2010-05-24

Back to top Go down

Aplicatie Gm Empty Re: Aplicatie Gm

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum